Interier

Projekt VITKOVIA – RESIDENCE nabízí komfortní byty různých velikostí od 1+kk až po 4+1 luxusní penthause v nejvyším 7.patře. Všechny nadzemní a podzemní patra hlavního uličního objektu jsou přístupné osobním výtahem a domovním schodištěm.  Podzemní garáže ve třech suterénech mají autovýtah, s vjezdem z ulice Koněvova.

 

K49_viz_42_terasa_park_pan

Nejkomfortnější byty ve svojí třídě!

Splňte si svůj sen o bydlení. Díky velikým balkónům, terasám a francouzským oknům proniká přilehlá zeleň do interiéru bytů a vytváří pocit skutečného dotyku přírody. Nabízené byty jsou dobře dispozičně rěšeny. Většina bytů má obývací pokoj s kuchyňským koutem orientovaným do ulice Koněvova a ložnice orientovány do parku Vítkov.

 

K49_viz_71_interier_byt7np_obyvacka

Ušijte si bydlení na míru

Budoucí majitelé 17-ti bytů domu VITKOVIA – CITYHOUSE mají možnost přizpůsobit si svoje nové bydlení podle vlastních představ a potřeb svojí rodiny ve spolupráci s naším architektem. Mohou si upravit dispozici bytu a tím i cenu podle svých reálných možností.

 

Jedinečné byty s terasmi v 6. a 7. patrě

V šestém patře bytového domu VITKOVIA jsou 2 byty s prostornými terasami s výhledem na město. V nejvyšším sedmém patře je exkluzivní penthouse, s variabilní dispozicí od otevřeného loftu až po 5+1 a dvěma terasami orientovanými na jih do města i na sever do parku Vítkov. Prostorné terasy posouvají Vaše bydlení na vyšší úroveň.

 

K49_viz_41_terasa_mesto